Блог

Компанія REHAU перемогла в номінації «Виробник профільних систем для металопластикових вікон та дверей» у 2020 році!

Міжнародний конкурс «Вибір року» вже близько 20 років займається вивченням споживацьких уподобань українців і має найвищій рівень довіри серед населення. Дослідження проводилось відомою міжнародною маркетинговою компанією Ipsos, яка входить до трійки найбільших світових дослідницьких агентств, тому можна бути цілком упевненим у абсолютній незаангажованості організаторів і виконавців цього дослідження.

При визначенні переможців була використана дуже цікава методика, яка передбачає комплексну оцінку висновків різної аудиторії. Але в загальному результаті найважливішими залишаються споживацькі вподобання та оцінювання спеціальної експертної ради. За підсумками 2020 року майже 26,5% опитаних споживачів впевнено віддали перевагу REHAU як кращому виробнику та постачальнику віконних профілів, а 45,1% аудиторії продемонстрували дуже високий рівень знання марки.

Крім того, продукцію REHAU назвали кращим товаром з точки зору якості майже 30% членів Експертної ради, яка, в першу чергу, складається з представників державних органів, що відповідають за стандартизацію та сертифікацію товарів та послуг. Саме ці спеціалісти, як ніхто інший, здатні фахово оцінити властивості та переваги виробів REHAU. Також цього разу до складу Експертної ради були запрошені представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Мінрегіонбуду, інтернет-порталу «Столична нерухомість», МОЗ України, Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств – загалом 197 професіоналів з різних галузей.

Тому команда компанії Vikna Kyiv з оптимізмом розпочинає 2021 рік і з нетерпінням чекає своїх покупців та замовників за адресом: м. Київ, бул. Дружби Народів 23, офіс 23. Ми впевнені, що надійність та незмінно висока якість – дві основні складові, з якими завжди будуть асоціюватися продукти німецького бренду REHAU.