Блог

Як вибрати оптимальні металопластикові вікна. Покрокова інструкція.

В наш час металопластикові вікна вже не є якимось рідкісним явищем, вже багато років тому вони стали неодмінним атрибутом будь-якого комфортного та якісного приміщення. Але серед величезного асортименту пластикових вікон вибрати дійсно якісний продукт не так просто. По-перше, не кожен замовник може досконало розумітися на таких технічних показниках, як кількість камер у профілі, особливості армування профільної системи, якість скла та формула формування склопакету, якість та функціонал встановленої фурнітури, особливості монтажу та інших. По-друге, непідготовленому покупцю досить важно оцінити оптимальне співвідношення ціни віконної конструкції та її якісно-функціональних характеристик.
Сподіваємось, що наша покрокова інструкція допоможе вам зрозуміти відмінности пластикових вікон, виготовлених з різних профільних систем, та прийняти оптимальне для вас рішення.

Крок 1: Вибір компанії-виробника віконних та дверних конструкцій.

Перевага досвідчених компаній перед тими, що з'явилася на ринку нещодавно, очевидна майже для всіх покупців: ті виробничі підприємства, що працюють у віконному бізнесі протягом декількох років, цінують свій авторитет та позитивний імідж, які здобувалися роками, і роблять базову ставку на якість своїх виробів. Молоді компанії часто вимушені шукати свої конкурентні переваги й в першу чергу заманюють покупців більш дешевими пропозиціями. А для цього вони вимушені пропонувати профілі з більш дешевим армуванням, не дуже якісною фурнітурою, а все це досить негативно впливає на якість продукції.
До речі, наше підприємство вже більше 10-ти років виробляє віконні та дверні конструкції з металопластикових профілів. Наші вироби встановлені як в багатьох приватних будинках і котеджах, так і в досить відомих багатоповерхових комплексах Києва та Київської області - ЖК Комфорт Таун (м.Київ), ЖК Respublika (м.Київ), ЖК Борисо-Глібський (м.Вишгород) та багато інших.

Крок 2: Вибір оптимальної профільної системи

Конструкція та якість профільної віконної або дверної системи - це один з ключових елементів оптимальної металопластикової конструкції. Саме якість та характеристики профільної системи визначають властивості інших віконних компонентів.
ТОП-3 виробників профільних систем (на наш погляд) складається з всесвітньо відомих німецьких компаній:

  • REHAU (виробляє надзвичайно якісні, безпечні та сучасні профільні конструкції, під час виробництва яких повністю виключені випадки потрапляння до споживачів бракованих виробів, завдяки унікальній системі контролю якості продукції Rehau).
  • VEKA (досить відомий в Україні німецький виробник профільних систем, виробничі підприємства якого є як на території європейських країн, так і в країнах СНД).
  • KBE (ще один якісний німецький бренд, який пропонує своїм клієнтам сучасні та технологічні профільні віконні системи, досить надійні та поширені в нашій країні).

Але після вибору виробника профільної системи нам потрібно вирішити ще одне важливе питання – з якого ж саме профілю повинні бути вироблені наші вікна. Наприклад, в процесі виробництва металопластикових віконних конструкцій REHAU використовуються наступні популярні профільні системи:

REHAU Euro-Design 60                     — REHAU SYNEGO
REHAU Euro-Design 70                     — REHAU Brillant-Design

Для більшості міських квартир та приватних будинків в Київській області достатньо ефективним рішенням буде використання профілю шириною 70 мм з 5-ю камерами (наприклад REHAU Euro-Design 70). В сучасних енергоефективних заміських будинках рекомендується застосування профілю шириною 80 мм з 6-7 камерами (наприклад REHAU SYNEGO).

Крок 3: Розглянемо варіанти склопакетів

Тут багато що залежить від типу і призначення будівлі: для офісів і промислових приміщень підійдуть і одинарні, найбільш «холодні» склопакети. А для багатоквартирного будинку або квартири найбільш оптимальним варіантом вважаються конструкції склопакету з подвійним склінням і енергоощадні склопакети.
Для максимально надійного енергосбереження найкраще використовувати двокамерні склопакети, але вони є достатньо важкими, що вимагає, в свою чергу, дуже ретельного дотримання усіх виробничих регламентів та якісного професійного монтажу готової віконної конструкції.

Крок 4: Вибір якісної фурнітури.

Ми вважаємо, що краще не економити, обираючи варіанти віконної фурнітури для свого вікна. Дешеві та не завжди якісні петлі, ручки та інші складові підведуть вас в самий неочікуваний момент. Вони мають постійне навантаження, а їх погана якість загрожує складностями з відкриванням та закриванням вікна, проблемами з його постійним ремонтом, і в результаті, з його заміною. В кінцевому підрахунку, експлуатація вікна з дешевою фурнітурою обійдеться вам майже у два рази дорожче.

Крок 5: Вибір додаткових послуг. Обов’язковість професійного монтажу.

Якщо ви вирішили замовити металопластикові вікна, то ми рекомендуємо замовляти послугу тільки «під ключ», тобто з доставкою віконних та дверних конструкцій до об’єкту та з послугою професійного монтажу конструкцій співробітниками компанії-постачальника. Поява будь-яких посередників на етапах поставки або монтажу віконних конструкцій анулює гарантійні зобов'язання компанії-постачальника і гарантує замовнику додаткові витрати у випадку виявлення несправності конструкції в процесі її експлуатації.

Крок 6: Пошук оптимального співвідношення ціни та якості вікна

У виборі якісних вікон не варто ставити на перше місце їх вартість. Чим дешевше віконна конструкція, тим нижче якість її виробництва та профілю, яких є основою безпроблемної багаторічної експлуатації металопластикового вікна. Ціна на «правильні» пластикові вікна не повинна бути набагато нижчою, ніж середньоринкова ціна на аналогічну продукцію. Найбільш економічні варіанти завжди відрізняються дешевою фурнітурою і недорогими профілями вітчизняного виробництва.
Ви завжди маєте можливість попередньо підрахувати орієнтовну вартість вашого вікна з німецького профілю REHAU на нашому онлайн-калькуляторі за посиланням:  РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ВІКНА REHAU