РОЗСУВНА СИСТЕМА SMART-SLIDE

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ РОЗСУВНОЇ СИСТЕМИ SMART-SLIDE
Розсувні двері smart-slide – це інноваційне рішення від aluplast. Розсувні двері smart-slide є повністю готовим самостійним продуктом зі спеціально розробленою профільною системою та фурнітурою.

При закриванні дверей механізм системи smart-slide самостійно притягує стулку до рами, притискаючи ущільнювач по всьому периметру стулки, навіть в районі імпосту, забезпечуючи чудові показники захисту від проникнення вологи та продувань.

1500*2500 мм ширина*висота стулки
200 кг вага стулки
2 рухомих стулки
Присутня можливість ламінації + накладки aluskin

ЗАСТОСУВАННЯ

Ідеально підходить для скління терас або виходу на балкон.
Система дозволяє споглядати чудові краєвиди завдяки панорамному склінню приміщень.
Важливою характеристикою aluplast smart-slide є відсутність щіткового ущільнення. В системі використовуються такі самі герметичні ущільнювачі, як і в звичайних віконних системах.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Максимальний ступінь відкриття проєму
50 %
Максимальні параметри стулки (шир*вис)
1500*2500 мм
Мінімальні параметри стулки (шир*вис)
600*710 мм
Максимальна вага стулки
200 кг
Можливість ламінації
так
Максимальна кількість рухомих стулок
2 шт.
Ширина склопакету
40 мм
Колір ущільнювача
чорний, сірий, карамельний

ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ

Самостійний готовий продукт
Максимальний проємзахист під продувань
ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ
Розсувна система aluplast smart-slide має високі показники енергоефективності завдяки використання високоякісного ущільнювача, прихованих скритих елементів фурнітури та склопакету до 40мм.

Механізм фурнітури smart-slide забезпечує легкість управління стулками без шуму, тертя та зайвих зусиль. Максимальна вага стулки 200 кг, яку з легкістю може відкрити навіть дитина.

В даній системі всі елементи фурнітури скриті всередині конструкції, що забезпечує безпечне користування конструкцією при виході на терасу чи балкон.

Одна з відмінностей smart-slide від звичних Portal полягає у відсутності механізму відкидання стулки. Система дозволяє зафіксувати стулку на провітрювання у довільному положенні.

Система витримує значні вітрові навантаження завдяки тому, що стулки зміщуються по рейкам вбік. Таким чином, не треба докладати зусиль для того щоб закрити чи відкрити конструкцію під час негоди.

Конструкції з системи smart-slide можливо замовити в будь-якому кольорі ламінації чи з використанням алюмінієвих накладок aluskin.

Важливою характеристикою aluplast smart-slide є відсутність щіткового ущільнення. В системі використовуються такі самі герметичні ущільнювачі, як і в звичайних віконних системах.